logo
lv ru en
close-btn
patern
Logo
lv
hamburger

Par Mums

ALPEX pirmsākumi rodami 1998. gadā, pamazām attīstot pakalpojumus, ko vēsturiski sniedza Rīgas pašvaldības Centra rajona avārijas dienests.

Uzņēmums izveidots 2006. gadā, apvienojot jau esošo klientu loku ar mērķi attīstīt pakalpojumu klāstu. Jau kopš darbības sākuma, to ir vadījuši un attīstījuši vienas ģimenes locekļi.


Laika gaitā attīstoties, šobrīd ALPEX veic dzīvojamo ēku, komercobjektu un tiem pieguļošo teritoriju inženiertehisko uzturēšanu, sniedzot pakalpojumus diennakts režīmā visas Latvijas teritorijā, uzsvaru liekot uz Rīgu, tās rajonu un Jūrmalu.

Mūsu mērķis ir sniegt klientam pilnu pakalpojuma spektru, lai nodrošinātu mums uzticētā objekta uzturēšanu tehniskā kārtībā. Uzņēmumam ir atbilstoša tehniskā bāze un gadu gaitā pārbaudīta, stabila, uzticama un pieredzējusi komanda, kas sastāv no santehniķiem, elektriķiem, namdariem, gāzes apgādes, kā arī ventilācijas un kondicionēšanas iekārtu speciālistiem, kā arī atbilstošo nozaru būvdarbu vadītājiem.

Uzņēmums nodrošina diennakts zvanu centra pakalpojumus, kas nebūtu iespējams bez pieredzējušiem pieteikumu apstrādes speciālistiem – dispečeriem, kuri ir vieni no uzņēmuma sekmīgas darbības galvenajiem balstiem.


Vienmēr būsim priecīgi par jauniem klientiem, veidojot abpusēji izdevīgu un veiksmīgu sadarbību!

100+ augsti kvalificēti darbinieki

Būvdarbu vadītāji; atbildīgie gāzes speciālisti; vēdināšanas un kondicionēšanas speciālisti; elektriķi; tehniķi; santehniķi; namdari u.c.

Modernas tehnoloģijas

Nepārtraukti cenšamies ieviest arvien jaunas tehnoloģijas un sistēmas, lai atvieglotu darbu gan mūsu komandai, gan padarītu ērtāku pakalpojumu saņemšanu mūsu klientiem.

20 gadu pieredze

Vairāk kā 20 gadu laikā uzkrāta neatsverama pieredze, kas palīdz darbā ik dienu.